Соціально - психологічна служба СЗШ 36
м. Львова проводить загальну просвітницьку, профілактичну та консультаційну роботу з учнями, батьками та вчителями з допомогою платформи Googl Classroom.  Долучайтесь до онлайн спілкування за вказаними кодами. Будемо разом!
Дистанційне навчання !!!

До уваги учнів та батьків!

З метою виконання навчальних програм на період карантину школа переходить на дистанційне навчання.

Вчителі-предметники організовують навчальне спілкування з учнями через

Viber, Skype, Telegram,  електронну пошту та інші засоби зв’язку.

Впродовж терміну призупинення навчання оцінювання буде здійснюватися з подальшим виставленням оцінок у класний журнал.

Просимо Вашого сприяння у досягненні результатів у навчанні.

Дирекція

10 та 11 березня шкільна юнь вшановувала вільну душею людину, об'єднувача поколінь, видатного митця Тараса Шевченка, який 206 років тому прийшов у світ і залишив у ньому свій слід назавжди.

Більше фото тут
2 березня продовжилась декада початкової школи під яскравою назвою" Кольоровий тиждень". Кожен день був присвячений певному кольору та мав свою тематику. Уроки, конкурси,змагання,виставки,які проходили в рамках тижня, розвивали творчість та уяву школярів, навчали їх бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Більше фото тут...