30 січня 2019 р.  у нашій школі стартував навчально-просвітницький проект «Навігатор до фінансової свободи» для учнів 8 – В класу. Керівником проекту є вчитель - Германович Ольга Богданівна.
Сучасний навколишній світ характеризується дуже швидкими змінами, які стосуються усіх сфер життя людини. Тому надзвичайно важливим є уміння адаптуватися до нового середовища, швидко пристосовуватись до новітніх технологій, знаходити нові рішення, які допоможуть у досягненні успіхів. Відповідно до концепції Нової української школи однією з ключових компетентностей учнів є ініціативність і підприємливість, вміння генерувати нові ідеї, ефективно використовувати індивідуальні заощадження. Тому дуже важливим завданням є сформувати фінансову обізнаність школярів.
Заняття, що проводяться у рамках проекту, цікаві й пізнавальні, розвивають уміння й навики, які знадобляться учням не тільки в навчальному процесі, а й у різних життєвих ситуаціях. Учні щиро вдячні організаторам за можливість реалізувати такий проект у нашій школі.
  • 5-02-2019, 18:28
  • Ruslan
18 січня. В школі проведено педагогічну раду-семінар на тему:
"Самоосвіта педагога, як необхідна умова підвищення його професійної компетентності"

Мотивація вибору теми педради - Сучасний педагог має бути готовим до змін, а тому
актуальною є проблема непреривної освіти, спрямованої на професійне становлення.
Вчителі за допомогою інтерактивних технологій показали наскільки важлива сьогодні
стійка мотивація професійного самовдосконалення
Висновок: сьогодні від вчителя чекають щось якісно нове, оригінальне, і навіть суспільно-унікальне
  • 5-02-2019, 13:02
  • Ruslan

Вітання шкільній збірній з гандболу!

Наша команда ( Матвійчук Юрій 11-А, Гавалевич Максим 11-А, Іськів Тарас 11-А, Ткачук Святослав 11-А, Александров Роман 11-В, Заворотюк Василь 11-В),  29 січня  на базі Ліцею №2 м. Львова, виборола почесне І місце серед шкіл Франківського р-ну. Наставниками юних спортсменів були вчителі фізкультури Говда Л.В. та Фоменко Л.В.

• 4-02-2019, 09:23

ЗГАДАЛИ БІЙ ПІД КРУТАМИ

28 січня, на ранковій лінійці, учні 7-А класу (кл. кер. Тарнавська О.М.) нагадали присутнім про пекельний нерівний бій між 300-ми українських  юнкерів, студентів, гімназистів із  4000-ми червоних радянських солдатів, який відбувся 29 січня 1918 р на залізничній станції поблизу селища  Крути.

Школярі патріотично згадали подвиг молодих захисників української держави, які стали справжнім прикладом вірності своїй Батьківщині.

• 4-02-2019, 09:22

100-РІЧЧЯ УКРАЇНСЬКІЙ СОБОРНОСТІ

22 січня школа урочисто відзначила 100-річчя Дня Соборності України. О 12.00 вихованці 8-А класу провели тематичну лінійку та, силами учнівської молоді і вчителів, утворили символічний «живий ланцюг». Також
 о 15.25 учні долучилися до онлайн-ефіру «Ланцюг єднання живого слова».  Крім того,  класними керівниками були проведені змістовні  виховні години.

• 24-01-2019, 21:03
  • Ruslan

26 грудня вихованці 8-В кл. разом із кл. керівником Германович О.Б. та педагогом-організатором Ільницькою О.В. мали чудову нагоду побувати на екскурсії на одному із провідних каналів Львівщини  UA:Львів.

Школярам показали все те, чим живуть і як працюють журналісти. Під час екскурсії восьмикласники побували у музеї каналу, де ознайомилися із різноманітною технікою (від найдавнішої до надсучасної), були в кімнаті, де проводяться радіоефіри.  Більше того, учні побували на знімальних майданчиках різних програм, попробували себе у ролі ведучих новин, поспілкувалися та познайомилися майже з усією знімальною групою,   яка народжує телебачення.

Було надзвичайно цікаво, інформативно та корисно!

• 2-01-2019, 09:33

Миколайчики для воїнів

Ось такі пакуночки-подаруночки, а також 53 кв.м. маскувальної сітки  для воїнів наша школа передала волонтерам на Схід до наших ЗАХИСНИКІВ. Процесом координувала вчитель трудовового навчання – Кудлик М.Р.

• 2-01-2019, 09:32
  • Ruslan

«Естетика панує скрізь …»

Саме такими словами 17 грудня школярі 8-Г класу (кл. кер. Ющишин О.В.) розпочали свій виступ   на загальношкільній лінійці, присвяченій  Тижню  естетичного виховання. Учні розказали присутнім про естетичність, її смаки і як та  в чому вона проявляється. А свої естетичні уподобання  продемонстрували у сучасному танці.

• 2-01-2019, 09:32