День Збройних Сил України

Коротким, але водночас яскравим та емоційним виступом школа відзначила День Збройних Сил України. Учні 6-В класу (кл. кер. Бойко С.В.) привітали мужніх героїв щирими словами подяки, а школярка 8-В кл. Павлів Аня подарувала всім присутнім патріотичну пісню «Прошу в неба й землі».

У Міжнародний день кібербезпеки ( 30 листопада) старшокласники нашої школи разом із вчителем інформатики Гошко Т.В взяли участь у  цікавому вебінарі «Аналітики кібербезпеки. Хто це?», який проводився у Комп᾽ютерній академії ШАГ. Також для учнів провели ознайомчу лекцію про Перший ІТ-університет України, на якій вони дізналися про правила вступу та продуктивне навчання в ІТ-закладі.

Крім того, з 03.12 по 09.12,  школа бере участь  у «Годині коду» - щорічній глобальній ініціативі , метою якої є зацікавити та навчити дітей основ програмування.  У зв᾽язку з тим, для учнів 8-11-х класів 08.12. – 10 00  год. по 18.00  год. проходитимуть навчання  з програмування мовою Ruby.
  • 6-12-2018, 18:05

«АРКА-ШАРЖ» дивує

Днями шкільний театр «Арка-шарж» (кер. Павлишин Уляна) блискуче виступив перед школярами початкової школи. Юні театрали підготували для глядачів в᾽язку пантомімічних сценок повчального змісту, у яких були порушені правила поведінки у соціумі.

Дякуємо гуртківцям за майстерне виконання  ролей  своїх героїв.

Голодні  1932-1933 роки

У п᾽ятницю, 24 листопада, школа відзначила трагічну  85-ту річницю Голодомору на Україні в 1932-1933 роках.

Вихованці 8-Б кл. (кл. кер. Тимчук О.М.) для учнів 5-11 класів провели жалобний захід, приурочений пам᾽яті жертв штучно створенного голоду. Учні вшанували пам᾽ять  безвинно замучених голодом  та політичними репресіями українців.

Восьмикласники  знову нагадали кожному з присутніх про ті страшні часи геноциду, змусили задуматись над трагедією, що не минула майже жодну сім’ю українського народу. Серця учнів та вчителів не залишились байдужими після участі в тематичній лінійці та скорботної хвилини мовчання.

• 2-12-2018, 18:37
  • Ruslan

Невеличкий фотозвіт з районних змагань  тенісного турніру серед шкіл Франківського району, який проводився  на базі нашої школи 20.11.2018.

• 2-12-2018, 18:35
  • Ruslan
20листопада на базі СЗШ №27 відбулося нагородженняпереможців фестивалю учнівської творчості «Пам᾽ятаймо про наших героїв, що за волю поклали безцінне життя!», якийбув організований на підтримку та вшанування пам᾽яті героїв Небесної Сотні тагероїв АТО.
  • 28-11-2018, 20:56
Екскурсія на Ярмарку професій

15 листопада школярі 10-А класу  відвідали 31-й Ярмарок кар᾽єри, який проводився у Львівському обласному центрі зайнятості.  Для десятикласників була проведена цікава  презентація багатьох професій. Учні пройшли декілька тестів з питань вибору фаху, а також мали цікаву розмову із представниками Національної академії Національної гвардії України.
  • 28-11-2018, 20:52

Школа пишається вами

Вітаємо наших переможців – дует учнів 10-А класу

Лукіну Руслану та Дубневича Тараса, за ІІ місце у міському фестивалі стрілецької пісні «Зродились ми великої години» (наук. кер. Пач М.Я.)

• 28-11-2018, 16:05

9 листопада школа урочисто відзначила День української писемності та
мови. Ще зранку учні мали теплу зустріч із львівською поетесою Наталією
Калиновською. Для вихованців 5-8-х класів відбувся святковий виступ
школярів 7-В кл. (кл. кер. Жмур І.В.). А рівно об 11 30 учні разом із учителями
взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності.
  • 27-11-2018, 20:14