Школа пишається вами

Вітаємо наших переможців – дует учнів 10-А класу

Лукіну Руслану та Дубневича Тараса, за ІІ місце у міському фестивалі стрілецької пісні «Зродились ми великої години» (наук. кер. Пач М.Я.)

• 28-11-2018, 16:05

9 листопада школа урочисто відзначила День української писемності та
мови. Ще зранку учні мали теплу зустріч із львівською поетесою Наталією
Калиновською. Для вихованців 5-8-х класів відбувся святковий виступ
школярів 7-В кл. (кл. кер. Жмур І.В.). А рівно об 11 30 учні разом із учителями
взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності.
  • 27-11-2018, 20:14

ЗУНР – 100 років

5 листопада була проведена урочиста лінійка, присвячена 100-річчю ЗУНР,  організована та проведена учнями 6-Б класу (кл. кер. Бабеляк З.М).  Діти розповіли про історію створення Західноукраїнської Народної Республіки та її роль в історико-культурному процесі.

На завершення заходу прозвучала пісня «Україна це ти!» у виконанні Яринки Керніцької та Вікторії Дідух.

• 13-11-2018, 20:47

Зустріч із стоматологами

Цікава та корисна розмова відбулася між нашими школярами та студентами стоматологічного факультету. Як правильно чистити зуби, які щітки слід використовувати, скільки разів на рік потрібно відвідувати стоматолога  -  все це було наочно продемонстровано спеціалістами.

Гадаємо, учні щоденно будуть дотримуватись потрібних порад
  • 13-11-2018, 20:43

День захисника Вітчизни

Напередодні Дня захисника України у школі був проведений ряд заходів:

учні організували виставку малюнків «Герої України»;

класні керівники  провели  тематичні виховні години ;

для  школярів 10-А класу, курсантами Академії сухопутних військ, був проведений урок мужності;

вчитель історії Коваль О.Ю. підготувала святкову лінійку «Це день мужності і відваги»;

12.10.  о 1200  школа долучилася до загальноміського флеш-мобу «Пісня – міст через століття», виконавши пісню-марш «Ой, у лузі червона калина».

• 13-11-2018, 20:41
  • Ruslan
27 вересня учні 8-Б і 6-А класів відсвяткували День туризму. Було проведено пізнавальний похід парком "Знесіння", який є частиною європейського вододілу. Похід відбувся у кращих туристичних традиціях - з товариським багаттям і смачнезним бограчем та карпатським чаєм. Святкування Дня туризму у 8-Б класі вже стало традицією. Третій рік поспіль у цей день організовуються походи і квести. Приєднуйтесь!
  • 11-11-2018, 17:29
  • Ruslan

Цьогоріч, 4 жовтня,  для українських школярів відзначався День гуманного та відповідального ставлення до звірів.

Наша школа теж долучилася до Всеукраїнської акції. В цей день вчителями біології  були проведені уроки доброти про гуманне ставлення до чотирилапих. А учні 8-В класу провели тематичну лінійку, присвяченій дані темі.

Нагадаємо, що ще в травні цього та минулого років, за підтримки навчально-методичного центру, вчителі школи Германович О.Б. та Шевчук М.М.  у 7-х кл. проводили уроки для учнів «Львів, що любить тварин». Всім учням було роздано безкоштовні навчальні зошити.

Надіємося, що такі заходи ще більше закликатимуть  учнів до любові та турботи «братів наших менших».