12 вересня, з метою запобігання булінгу у шкільному середовищі, представники Першого львівського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ( Грушицька Ю., Задавака Р.) для дев᾽ятикласників провели навчальну лекцію.

У п᾽ятницю, 18 травня, до школи завітали юні актори старшої групи театру «Знахідка», де виступили перед шкільною аудиторією із  повчальною інтерактивною виставою «Серце» (кер. Роксолана Лазуркевич-Лабай).

17 травня 2018 до святкування Всесвітнього дня вишиванки приєдналась і наша школа, продемонструвавши яскравий парад української вишивки. Також учні разом із вчителями мали змогу помилуватися колекцією «Вишивана доля», яку показав театр мод «Квіти» із БДЮТ Франківського району (кер. Ольга Вовк).