» День безпечного інтернету

День безпечного інтернету

5 лютого 2019 року у світі відбувається День безпечного Інтернету
День безпечного інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії
для просування безпечного та позитивного використання цифрових техноголій, особливо дітьми й молоддю.
День позитивного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Мільйони людей об'єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти учать у заходах, що проходять у всьому світію День безпечного інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.
День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, педставників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.
Тема для безпечного Інтернету "Разом для найкращого Інтернету" надихає всіх, наша школа також приєдналася до руху.