Вітаємо переможців

З нагоди святкування Дня міста Львова, 03.05.2019 року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді м. Львова був проведений ХІІ-ий міський конкурс юних фотолюбителів «Світанок міста Лева».
          У конкурсі взяло участь 37 учасників з 15 навчальних закладів м. Львова. Було представлено понад 300 робіт. Радіємо, що учні нашої школи – Максимів Юліанна (9-А), Монастирська Олена (9-Б) та Політовська Ірина (9-Б) -   теж були учасниками цього конкурсу .  Більше того, дівчатка отримали переможні місця у різній жанровій тематиці.

У світлинах висвітлювалося життя львів'ян, архітектура, природа, портрети, спорт та інші жанри.
           Учасники та переможці конкурсу  були нагороджені грамотами ЦНТТУМ ЛМР та цікавими фотокнигами.
        Згодом, переможці фотоконкурсу будуть нагороджені грамотами управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР, а роботи будуть експонуватися у Львівській міській раді. Звітна виставка відбудеться у фотогалереї Василя Пилип'юка «Світло і тінь».

Пропонуємо переглянути  роботи наших учениць,  які є серед переможців.