» Ми відвідали нашу партнерську школу «Асперн» у Відні

Ми відвідали нашу партнерську школу «Асперн» у Відні

Отже, ми відвідали нашу партнерську школу «Асперн» у Відні з концертною програмою шкільного танцювального колективу «Оазис». Ми вдячні нашим колегам за сердечний прийом. З великою цікавістю ми ознайомилися з принципами навчання у модулярній школі «Асперн». Діти мали можливість відвідати уроки у школі, познайомитись з австрійськими ровесниками, обмінятися сувенірами.
Наступного дня нам було надано можливість провести танцювальний флешмоб у Donauzentrum. Нашими гостями були шкільний інспектор школи «Асперн», представник з магістрату району, представники преси району, представниця Українського посольства і звичайно ж учні та вчителі школи «Асперн». Дякуємо всім за підтримку а особливо пані директору модулярної школи «Асперн» Doris Pfingstner.