» Вітаємо наших переможців!

Вітаємо наших переможців!

Вітаємо наших переможців

20 листопада на базі СЗШ №27 відбулося нагородження переможців фестивалю учнівської творчості  «Пам᾽ятаймо про наших героїв, що за волю поклали безцінне життя!», який був організований на підтримку та вшанування пам᾽яті героїв Небесної Сотні та героїв АТО.

Вітаємо учнів нашої школи, які отримали почесні призові місця:

І місце - у номінації «Вокальний конкурс» (старша група)  дует у складі учнів 10-А кл. Лукіної Руслани та Дубневича Тараса за пісню «___________________»

( керівник Пач М.Я.)

І місце – у номінації «Авторська поезія» ученицю
8-В кл. Колесник Анастасію за власний вірш «На крилах надій» (керівник Ільницька О.В);

І місце - у номінації «Образотворче мистецтво. Плакати» ученицю 8-В кл. Фрей Христину (керівник Політовська Н.Я);

ІІ місце - у номінації «Образотворче мистецтво. Плакати» ученицю 8-В кл. Верхолу Христину (керівник Політовська Н.Я.)

Дякуємо нашим переможцям за активність та старанність у даному фестивалі.