«Тримайтесь, браття, ви ж бо не одні!» Саме таким гаслом

представники учнівського самоврядування підтримали українських полонених моряків, які вже більше 100 днів чекають на своє визволення. Серед них і уродженець з Львівщини (с. Надітичі Миколаївського р-ну) – Оприско Андрій. Учні підготували плакат- підтримку та коротеньке відеозвернення нашим героям.

• 19-03-2019, 09:21
  • Ruslan
З 25 лютого по 07 березня відбулася декада початкових класів. Впродовж якої відбулося багато цікавих подій: змагання «Кращий математик» (усний рахунок); «Містер і Міс Каліграфія» (диктант і списування); конкурс декламаторів творів Лесі Українки та Тараса Шевченка; виставка тематичних газет до Шевченківських днів; конкурс «Смаколики нашої сім’ї»;  українознавча гра «Соняшник»; виховний захід «Ой, яка чудова українська мова»;  семінар – тренінг «Методика розвитку екологічних компетентностей учнів на уроках і в позаурочний час». Дякуємо всім учням і вчителям за активну і результативну роботу.
  • 18-03-2019, 18:55
  • Ruslan
25 лютого 2019 року учні 6-Б, 8-В та 10-А класів СЗШ №36 м.Львова (кл.кер. Бабеляк З.М., Германович О.Б., Кубинець Н.Я.) побували на екскурсії у с. Шегині на міні пекарні “Еко Татко.”
Діти взяли участь у майстер-класі з випічки справжнього живого хліба з висівками. В результаті навчання учні:
Дізналися про те, звідки береться хліб;
Навчилися руками місити тісто;
Зуміли напалити піч дровами;
Самостійно спекли хліб;
Оцінили працю хлібороба.
Також  діти побували на кордоні України з Польщею.
Школярі були сповнені вражень та позитивних емоцій.
  • 26-02-2019, 18:43

Вся правда про наркотики

Чи сумісні в житті підлітків справжнє щастя і вживання наркотиків? Це питання досліджували учні 7-10-х класів СЗШ №36 м. Львова за сприяння ГО "МЦ "Компас" під час інтерактивної лекції "Вся правда про наркотики", яка проходила в школі 5-6-го лютого 2019 р. Вдячні організатору заходу Зоряні Кутковській та лектору Мар'яні Федоровій, а також шкільним психологам Гамаль Г.М. та Слєпченко Н.І.

Було пізнавально та емоційно!

• 11-02-2019, 09:05
5 лютого 2019 року у світі відбувається День безпечного Інтернету
День безпечного інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії
для просування безпечного та позитивного використання цифрових техноголій, особливо дітьми й молоддю.
День позитивного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Мільйони людей об'єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти учать у заходах, що проходять у всьому світію День безпечного інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.
День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, педставників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.
Тема для безпечного Інтернету "Разом для найкращого Інтернету" надихає всіх, наша школа також приєдналася до руху.
  • 6-02-2019, 20:05
  • Ruslan
30 січня 2019 р.  у нашій школі стартував навчально-просвітницький проект «Навігатор до фінансової свободи» для учнів 8 – В класу. Керівником проекту є вчитель - Германович Ольга Богданівна.
Сучасний навколишній світ характеризується дуже швидкими змінами, які стосуються усіх сфер життя людини. Тому надзвичайно важливим є уміння адаптуватися до нового середовища, швидко пристосовуватись до новітніх технологій, знаходити нові рішення, які допоможуть у досягненні успіхів. Відповідно до концепції Нової української школи однією з ключових компетентностей учнів є ініціативність і підприємливість, вміння генерувати нові ідеї, ефективно використовувати індивідуальні заощадження. Тому дуже важливим завданням є сформувати фінансову обізнаність школярів.
Заняття, що проводяться у рамках проекту, цікаві й пізнавальні, розвивають уміння й навики, які знадобляться учням не тільки в навчальному процесі, а й у різних життєвих ситуаціях. Учні щиро вдячні організаторам за можливість реалізувати такий проект у нашій школі.
  • 5-02-2019, 18:28
  • Ruslan
18 січня. В школі проведено педагогічну раду-семінар на тему:
"Самоосвіта педагога, як необхідна умова підвищення його професійної компетентності"

Мотивація вибору теми педради - Сучасний педагог має бути готовим до змін, а тому
актуальною є проблема непреривної освіти, спрямованої на професійне становлення.
Вчителі за допомогою інтерактивних технологій показали наскільки важлива сьогодні
стійка мотивація професійного самовдосконалення
Висновок: сьогодні від вчителя чекають щось якісно нове, оригінальне, і навіть суспільно-унікальне
  • 5-02-2019, 13:02