Назва теми
Переглядів
Відповідей
Останній

Вітаємо переможців

З нагоди святкування Дня міста Львова, 03.05.2019 року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді м. Львова був проведений ХІІ-ий міський конкурс юних фотолюбителів «Світанок міста Лева».
          У конкурсі взяло участь 37 учасників з 15 навчальних закладів м. Львова. Було представлено понад 300 робіт. Радіємо, що учні нашої школи – Максимів Юліанна (9-А), Монастирська Олена (9-Б) та Політовська Ірина (9-Б) -   теж були учасниками цього конкурсу .  Більше того, дівчатка отримали переможні місця у різній жанровій тематиці.

У світлинах висвітлювалося життя львів'ян, архітектура, природа, портрети, спорт та інші жанри.    
           Учасники та переможці конкурсу  були нагороджені грамотами ЦНТТУМ ЛМР та цікавими фотокнигами.
        Згодом, переможці фотоконкурсу будуть нагороджені грамотами управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР, а роботи будуть експонуватися у Львівській міській раді. Звітна виставка відбудеться у фотогалереї Василя Пилип'юка «Світло і тінь».

Пропонуємо переглянути  роботи наших учениць,  які є серед переможців.


<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->

Ще перед Великоднем учасники шкільного гуртка «Юні журналісти» побували на екскурсії у ТзОВ «Видавничий дім «Молода Галичина».  Школярі побачили як народжуються свіжі номери  газет, покроково ознайомилися із процесом підготовчої роботи, поспілкувалися із технічними редакторами та отримали змістовну та корисну інформацію.

 Дякуємо директору закладу Андрієві Зеньку за цікаву екскурсію. Гадаємо, після побаченого і почутого, наші юні журналісти продовжать розвиватися у даній галузі

День Збройних Сил України

Коротким, але водночас яскравим та емоційним виступом школа відзначила День Збройних Сил України. Учні 6-В класу (кл. кер. Бойко С.В.) привітали мужніх героїв щирими словами подяки, а школярка 8-В кл. Павлів Аня подарувала всім присутнім патріотичну пісню «Прошу в неба й землі».

«АРКА-ШАРЖ» дивує 

Днями шкільний театр «Арка-шарж» (кер. Павлишин Уляна) блискуче виступив перед школярами початкової школи. Юні театрали підготували для глядачів в᾽язку пантомімічних сценок повчального змісту, у яких були порушені правила поведінки у соціумі.

Дякуємо гуртківцям за майстерне виконання  ролей  своїх героїв.

Цьогоріч, 4 жовтня,  для українських школярів відзначався День гуманного та відповідального ставлення до звірів.

Наша школа теж долучилася до Всеукраїнської акції. В цей день вчителями біології  були проведені уроки доброти про гуманне ставлення до чотирилапих. А учні 8-В класу провели тематичну лінійку, присвяченій дані темі.

Нагадаємо, що ще в травні цього та минулого років, за підтримки навчально-методичного центру, вчителі школи Германович О.Б. та Шевчук М.М.  у 7-х кл. проводили уроки для учнів «Львів, що любить тварин». Всім учням було роздано безкоштовні навчальні зошити.

Надіємося, що такі заходи ще більше закликатимуть  учнів до любові та турботи «братів наших менших».