До уваги учасників освітнього процесу! З 15 листопада відновлюється очне навчання для учнів 1-4 класів, 5-11 класи продовжують навчання з використанням дистанційних технологій. Здоров‘я усім та добрих новин.
- Інформація
- 10-11-2021, 12:31
- 384
- 0
- galinochka


