Першокласники протягом тижня вивчали тему "Транспорт", вчили правила дорожнього руху, ознайомлювались з правилами поведінки в транспорті. Також до них завітала патрульна поліція, вчила їх, як бути чемними пішоходами та як поводити себе з незнайомими людьми.
Учні 1-Б і 1-В класів, учителі Паращук Н., Шпак Т.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України , виховання учнівської молоді в дусі військових традицій українського народу, 23 л р-нютого 2021р. учні 10-х класів взяли участь у проведенні " Уроків мужності" до Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.
21 лютого весь світ відзначав День рідної мови. Не залишилися осторонь й учні 3- в класу під керівництвом Яковенко Тетяни Володимирівни. Цікаво та змістовно пройшов для них сьогоднішній день, який був присвячений цьому святу. Протягом дня учні поглиблювали свої знання про витоки писемності та розвиток української мови. Доторкнулися до духовних джерел рідного народу, вивчаючи прислів'я та приказки про мову. Переглянули мультфільм " Казка про рідну мову" та відео "Цікаві факти про українську мову". Демонстрували свої знання під час мовної вікторини.
Вивчаймо, бережімо, шануймо рідну мову!