Назва теми
Переглядів
Відповідей
Останній

Общие правила на сайте

Загальні правила поведінки на сайті:

Начнем з того, що на сайті спілкуються сотні людей з різними релігіями та поглядами, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому, якщо ми хочемо, щоб ця спільнота людей функціонувала нам і необхідні правила. Мы настоятельно рекомендуем почитать настоящие правила, це займе у вас всього хвилин п'ять, але заощадить нам і вам час і допоможе зробити сайт більш цікавим та організованим.

Начнем з того, що на нашому сайті необхідно вести себе відносно всім відвідувачам сайту. Не надо оскорблений по відношенню до учасників, це завжди лишне. Если есть претензии - обращайтесь к Админам или Модераторам (скористайтесь особистими повідомленнями). Оскарження інших відвідувачів вважається одним з найтяжчих порушень і суворо наказаний адміністрацією. У нас строго заборонено расизм, релігійні та політичні висловлювання. Заранее дякуємо вам за розуміння та за бажання зробити наш сайт більш ввічливим та дружнім.

На сайті строго заборонено:

- повідомлення, не відносящиеся до змісту статті або до контексту обговорення
- Оскорбление та загрози відвідувачам сайту
- в коментарі запрещені вирази, що містять ненормативну лексику, знижують людське достоїнство, розпалюють міжнаціональну рознь
- спам, а також реклама будь-яких товарів та послуг, інших ресурсів, мас-медіа або подій, які не відносяться до контексту обговорення статті

Давайте будемо вітати одного друга та сайту, на яку ви та інші читачі приходять спілкуватися і висловлювати свої думки. Адміністрація сайту залишає за себе право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.

При порушенні правил може бути дано попередження. У деяких випадках може бути дан бан без попереджень. По вопросам снятия бана писать администратору.

Оскарження адміністраторів або модераторів також карається баном - вважають чужа робота.

скачать софт кулинарные рецепты с фото вы можете посмотреть на сайте, а также выбрать dle шаблоны 10.6 для ваших сайтов.