» Шевченківські дні

Шевченківські дні

• Шевченко ‒ наш. Він для усіх століть – літературно-музична композиція, проведена із участю хору «Галичани» та учнів 10-В класу (вч. української мови Семенюк Н.М.)

• Ми не забули тебе, Тарасе. Черпаємо правду у твоєму слові – виховна година у 10-В класі (вч. української мови Семенюк Н.М.)

• Є в Шевченка народження дата – дати смерті у нього нема – тематична лінійка учнів 7-Г (вч. української мови Ющишин О.В.)

• Шевченкове слово у віках не старіє  - написання творчих робіт у 5-11 кл. (вчителі української мови)

• Іду з дитинства до Тараса – шкільний конкурс юних читців-декламаторів (Жмур І.І, Ілейко О.С)

• Актуальний Шевченко – літературно-мистецький учнівський проект (вч. української мови Петрунів В.Б.)
  • ДО 204-ї річниці Тарасу Шевченкові присвячується – літературно-музичний вечір,  підготовлений вч. української мови Ющишин О.В. та педагогом-організатором Ільницькою О.В.