Назва теми
Переглядів
Відповідей
Останній

Т е м а т и ч н а  л і н і й к а  д о  Д н я  у к р а ї н с ь к о ї  м о в и


11 листопада, на ранковій тематичній лінійці, яка була присвячена Дню української писемності та мови, школярі 9-А класу зачитали присутнім чимало цікавинок української мови. А наприкінці заходу порадували сучасною піснею «Мова єднання».Більше фото тут ...

ЗУНР – 101 РІК

4 листопада учні 7-Б класу підготували  інформативну тематичну лінійку, присвячену 101-ій річниці створення ЗУНР.  Семикласники нагадали присутнім  про значимі історичні події,  пов’язані із Західно-Українською Народною Республікою.Більше фото тут ...​​​

Найпривабливіший клас СЗШ №36
серед 5-11 класів

З 21 по 25 жовтня у школі проходило учнівське змагання серед
5-11 кл. «Найпривабливіший клас». Протягом тижня спеціально створена учнівська комісія (Ярина Пач – голова учнівського парламенту, Анастасія Збирко, 10-Б, Ярина Керніцька, 7-Б) спостерігала за класними приміщеннями за такими критеріями: чистота, особливість класного кутка, «родзинка» класу та свіжість приміщення. Варто відзначити, що більшість школярів досить серйозно віднеслися до конкурсу, оскільки шкільні класи щодень, то виглядали кращими. Комісію приємно здивували чистота та особливість класних кутків. Але як і в кожному конкурсі є свої переможці.
Отож, перемогу отримали:

 5-А кл., староста класу Копчин Діана – 217 балів;
 9-Б кл., староста класу Бернацька Ярина – 214 балів;
 7-А кл., староста класу Чаус Роксолана – 189 балів;
 8-А кл., староста класу Осідач Ілона – 178 балів.

Старостів «Найпривабливіших класів» було нагороджено почесними грамотами.
Ярина Пач, голова учнівського парламенту19 жовтня учні 9-10-х класів разом із педагогом-організатором Ільницькою О.В. відвідали Фестиваль здорового способу життя «Ярмарок спорту». Любителі спорту були присутні на фіналі кубку України зі стронгмену, брали участь у зірковому тренуванні з Василем Вірастюком, мали можливість проявити себе у різних спортивних змаганнях. Активні та спортивні школярі отримали цікаві подарунки. Для всіх любителів музики та спорту, після спортивного ярмарку, відбувся концерт української співачки Jerry Heil

Днями  представники Патрульної поліції  - інспектори ВЗГ ІПП у Львові ст. лейтенант Терлецька Н.  та сержант Гримак М. – провели змістовну лекцію «Безпека дорожнього руху»  для школярів 8-х класів. Учням вкотре нагадали про обов᾽язки та права як пішоходів так і пасажирів.

По завершенні бесіди, великою приємністю для школи стало нагородження почесною подякую  учня нашого закладу Тимура Желіба (8-В кл.) за високу соціальну відповідальність, небайдужість та проявлену активну позицію у зміцненні законності та правопорядку.  Як виявилося, Тимур допоміг поліції розкрити  злочин.

Горді за школяра і бажаємо  йому успіхів!

Напередодні Дня Захисника України, 8 жовтня,  до  школи завітали мужні військові нашої країни, учасники бойових дій, куди, до речі, пішли добровільно.

Старшокласники із теплотою та великою зацікавленістю зустріли героїв, охоче ставили питання , на які солдати  радо відповідали та ділилися з нами корисною інформацією.

Ця зустріч надихнула наших учнів та додала нам впевненості. Військові розповіли про те, як проходив день на фронті, про їхні поранення, поразки та перемоги… Ми, учні,  дуже вдячні, що хлопці  приїхали до нас і щиро подякуємо, що зберігають мир у наших домівках.

Вкотре переконуюсь, що українці – сильна нація. Її ніхто і ніщо не зламає. І ми будемо боротися до кінця. Усі в один голос молимося, щоб наші борці повернулися додому. Кожна дитина, жінка, мати, сестра, дівчина чекає їх вдома. Вся Україна дякує нашим Героям за їхню відвагу, захист та непереборне бажання справедливості. Для них хочемо побажати найпростішого – вічного здоров’я та повернення з перемогою!

Впевнена, що кожен з нас дякує  не тільки раз в рік, на День Захисника Вітчизни, а кожної миті,  бо воїни заслуговують на подяку кожного дня!Софія Когут, 10-В