Назва теми
Переглядів
Відповідей
Останній
СОЦІАЛЬНІ БЕСІДИ
І знову  4 березня  до учнів СЗШ № 36 завітала Руслана Кашемірова,  спеціаліст відділу соціальної роботи Франківського району ЛМЦСССДМ.  Для учнів 6-7 класів  вона провела інтерактивні уроки з питань розпізнавання булінгу, рольові ситуації з вирішення конфліктів та ненасильницького спілкування,  індивідуальні консультації на запит учнів.  
       Вдячні за активну та дієву співпрацю!

ДЕКАДА ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
Творчо, кольорово-веселково, казково  - кожен день по-різному проходив перший тиждень  декади початкових класів.  
Протягом цих днів малята по-особливому навчалися в школі, а вчителі та батьки радо допомагали їм у цьому. Діти підготували фотоколаж "Подорожі Україною» та виставку малюнків «Малюю Україну». У кожному класі був проведений  показ вишитих рушників. До дня народження Лесі Українки відбувся конкурс декламаторів. Також для школярів провели наукове шоу "Цікава наука" та майстер-клас з петриківського розпису. А ще малеча взяла участь у всеукраїнській акції "Орфанний дзвін". І це лише половина заходів, далі буде...


Більше фото тут
Учнівське самоврядування СЗШ #36 м. Львова долучилося до флешмобу "Орфанний дзвін".Також шкільним психологом проведено інформаційну бесіду про людей із орфанними захворюваннями та толерантне ставлення до них.  #орфаннийдзвін , "Рідкісні! Ми знаємо. Разом - сильніші".

Більше фото тут ...


Відео тут ...​​​


ЯК ПАРОСТЬ ВИНОГРАДНОЇ ЛОЗИ ПЛЕКАЙТЕ МОВУ…
Мовознавчими дискусіями,
 книжковим дефіле,
 виставкою малюнків і стінгазет, 
поетичним конкурсом та мелодійним заходом
 школа провела 21 лютого – ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ.

 

Більше фото тут ...