Ознайомча екскурсія на ТзОВ “Ельґраф”
18  березня учасники гуртка “Юні журналісти» разом із учнями 9-х класів та педагогом-організатором Ільницькою О.В. були на екскурсії на одному з найбільших у Західній Україні виробників упаковки з гофрокартону такартону -  ТзОВ “Ельґраф”.Школярі побували у   3-х виробничих цехах, які мають  сучасне устаткування додрукарської підготовки та післядрукарської обробки, побачили як працюють машини офсетного друку, дізналися як виготовляється  сувенірна й рекламно-презентаційна поліграфічна продукція та познайомилися із привітним колективом.
  • 11-04-2019, 17:51

205 РОКІВ БЕЗСМЕРТНОМУ КОБЗАРЮ

Великим концертом школа урочисто відзначила 205-ту річницю народження відомого Пророка України - Тараса Шевченка. У святковій програмі урочисто звучали твори українського генія, які тісно переплітаються із сьогоденням.

Проведений захід розширив знання учнів про життя славного сина українського народу, сприяв вихованню любові і поваги до спадщини, яку нам залишив поет, бажання наслідувати Кобзаря та виконувати його заповіти.

Дякуємо учням та вчителям української мови Ілейко О.С. та Бабеляк З.М. за організацію та проведення свята.

• 19-03-2019, 09:28
  • Ruslan

«Тримайтесь, браття, ви ж бо не одні!» Саме таким гаслом

представники учнівського самоврядування підтримали українських полонених моряків, які вже більше 100 днів чекають на своє визволення. Серед них і уродженець з Львівщини (с. Надітичі Миколаївського р-ну) – Оприско Андрій. Учні підготували плакат- підтримку та коротеньке відеозвернення нашим героям.

• 19-03-2019, 09:21
  • Ruslan
З 25 лютого по 07 березня відбулася декада початкових класів. Впродовж якої відбулося багато цікавих подій: змагання «Кращий математик» (усний рахунок); «Містер і Міс Каліграфія» (диктант і списування); конкурс декламаторів творів Лесі Українки та Тараса Шевченка; виставка тематичних газет до Шевченківських днів; конкурс «Смаколики нашої сім’ї»;  українознавча гра «Соняшник»; виховний захід «Ой, яка чудова українська мова»;  семінар – тренінг «Методика розвитку екологічних компетентностей учнів на уроках і в позаурочний час». Дякуємо всім учням і вчителям за активну і результативну роботу.
  • 18-03-2019, 18:55
  • Ruslan
25 лютого 2019 року учні 6-Б, 8-В та 10-А класів СЗШ №36 м.Львова (кл.кер. Бабеляк З.М., Германович О.Б., Кубинець Н.Я.) побували на екскурсії у с. Шегині на міні пекарні “Еко Татко.”
Діти взяли участь у майстер-класі з випічки справжнього живого хліба з висівками. В результаті навчання учні:
Дізналися про те, звідки береться хліб;
Навчилися руками місити тісто;
Зуміли напалити піч дровами;
Самостійно спекли хліб;
Оцінили працю хлібороба.
Також  діти побували на кордоні України з Польщею.
Школярі були сповнені вражень та позитивних емоцій.
  • 26-02-2019, 18:43

Вся правда про наркотики

Чи сумісні в житті підлітків справжнє щастя і вживання наркотиків? Це питання досліджували учні 7-10-х класів СЗШ №36 м. Львова за сприяння ГО "МЦ "Компас" під час інтерактивної лекції "Вся правда про наркотики", яка проходила в школі 5-6-го лютого 2019 р. Вдячні організатору заходу Зоряні Кутковській та лектору Мар'яні Федоровій, а також шкільним психологам Гамаль Г.М. та Слєпченко Н.І.

Було пізнавально та емоційно!

• 11-02-2019, 09:05
5 лютого 2019 року у світі відбувається День безпечного Інтернету
День безпечного інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії
для просування безпечного та позитивного використання цифрових техноголій, особливо дітьми й молоддю.
День позитивного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Мільйони людей об'єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти учать у заходах, що проходять у всьому світію День безпечного інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.
День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, педставників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.
Тема для безпечного Інтернету "Разом для найкращого Інтернету" надихає всіх, наша школа також приєдналася до руху.
  • 6-02-2019, 20:05