Назва теми
Переглядів
Відповідей
Останній
19 жовтня учні 9-10-х класів разом із педагогом-організатором Ільницькою О.В. відвідали Фестиваль здорового способу життя «Ярмарок спорту». Любителі спорту були присутні на фіналі кубку України зі стронгмену, брали участь у зірковому тренуванні з Василем Вірастюком, мали можливість проявити себе у різних спортивних змаганнях. Активні та спортивні школярі отримали цікаві подарунки. Для всіх любителів музики та спорту, після спортивного ярмарку, відбувся концерт української співачки Jerry Heil

Днями  представники Патрульної поліції  - інспектори ВЗГ ІПП у Львові ст. лейтенант Терлецька Н.  та сержант Гримак М. – провели змістовну лекцію «Безпека дорожнього руху»  для школярів 8-х класів. Учням вкотре нагадали про обов᾽язки та права як пішоходів так і пасажирів.

По завершенні бесіди, великою приємністю для школи стало нагородження почесною подякую  учня нашого закладу Тимура Желіба (8-В кл.) за високу соціальну відповідальність, небайдужість та проявлену активну позицію у зміцненні законності та правопорядку.  Як виявилося, Тимур допоміг поліції розкрити  злочин.

Горді за школяра і бажаємо  йому успіхів!

Напередодні Дня Захисника України, 8 жовтня,  до  школи завітали мужні військові нашої країни, учасники бойових дій, куди, до речі, пішли добровільно.

Старшокласники із теплотою та великою зацікавленістю зустріли героїв, охоче ставили питання , на які солдати  радо відповідали та ділилися з нами корисною інформацією.

Ця зустріч надихнула наших учнів та додала нам впевненості. Військові розповіли про те, як проходив день на фронті, про їхні поранення, поразки та перемоги… Ми, учні,  дуже вдячні, що хлопці  приїхали до нас і щиро подякуємо, що зберігають мир у наших домівках.

Вкотре переконуюсь, що українці – сильна нація. Її ніхто і ніщо не зламає. І ми будемо боротися до кінця. Усі в один голос молимося, щоб наші борці повернулися додому. Кожна дитина, жінка, мати, сестра, дівчина чекає їх вдома. Вся Україна дякує нашим Героям за їхню відвагу, захист та непереборне бажання справедливості. Для них хочемо побажати найпростішого – вічного здоров’я та повернення з перемогою!

Впевнена, що кожен з нас дякує  не тільки раз в рік, на День Захисника Вітчизни, а кожної миті,  бо воїни заслуговують на подяку кожного дня!Софія Когут, 10-В

Учителю! Пораднику і друже!
Ви вибрали дорогу непросту.
Ми Вам сьогодні дякуємо дуже
За Вашу працю вчительську святу!
Тим, хто пізнати добро допоміг,
Тим, хто відкрив для нас тайни доріг,
Тим, хто нам крила дарує щодня,
Тим, хто відкрив нам жагу пізнання
Тим, чия праця важка, непроста,
Тим, чиє слово добром пророста,
Тим, хто відкрив нам науки світання
Наші святкові і щирі вітання!


Невеликий фотозвіт із феєричного концерту до Дня вчителя.

У період проведення Всесвітнього дня зору, який щорічно відзначається у другий четвер жовтня, у школі була проведена інтерактивна бесіда про безпеку зору. Шестикласникам детально розповіли про причини порушення зору, нагадали про ефективні заходи реабілітації та акцентували увагу на розуміючому ставленні до людей із даною проблемою. Дякуємо представникам РНЦ «Левеня» за корисну і змістовну бесіду!


Вітаємо переможців

З нагоди святкування Дня міста Львова, 03.05.2019 року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді м. Львова був проведений ХІІ-ий міський конкурс юних фотолюбителів «Світанок міста Лева».
          У конкурсі взяло участь 37 учасників з 15 навчальних закладів м. Львова. Було представлено понад 300 робіт. Радіємо, що учні нашої школи – Максимів Юліанна (9-А), Монастирська Олена (9-Б) та Політовська Ірина (9-Б) -   теж були учасниками цього конкурсу .  Більше того, дівчатка отримали переможні місця у різній жанровій тематиці.

У світлинах висвітлювалося життя львів'ян, архітектура, природа, портрети, спорт та інші жанри.    
           Учасники та переможці конкурсу  були нагороджені грамотами ЦНТТУМ ЛМР та цікавими фотокнигами.
        Згодом, переможці фотоконкурсу будуть нагороджені грамотами управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР, а роботи будуть експонуватися у Львівській міській раді. Звітна виставка відбудеться у фотогалереї Василя Пилип'юка «Світло і тінь».

Пропонуємо переглянути  роботи наших учениць,  які є серед переможців.


<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->