Назва теми
Переглядів
Відповідей
Останній

Ось такі новорічні чобітки, наповнені листами, браслетами, малюнками, солодощами та дитячою вдячністю, уже традиційно поїхали у зону АТО, до наших солдатів (кер. благ. акції вч. труд. навчання Кудлик М.Р.).


Більше фото тут...​​​

У школі з 1 по 10 грудня проходить Тиждень правових знань і психолого-педагогічного супроводу. Цікаві та змістовні заняття пропонуємо учням, педагогам та батькам.
Для батьків організовуємо онлайн-лекторій « Кібербезпека. Що робити,коли дитина постраждала від дій у цифровому просторі» та «Захист дітей від сексуального насильства»

Більше відео тут ...

Більше відео тут ...

Більше відео тут ...
ПАМ'ЯТАЄМО! МИ СИЛЬНІ!

Школа вкотре відзначила трагічну річницю пам'яті  жертв Голодомору. Учні початкових класів взяли участь у виставці  малюнків " Хліб - усьому  голова". А старшокласники створили тематичне відеозвернення  "Не забудь запалити свічку!"
Закликаємо всіх 28 листопада о 16 год. згадати  хвилиною мовчання невинно замордованих голодом людей!

💙💛

Більше фото тут ...​​​
Більше фото тут ...​​​

До Дня Гідності та Свободи, 21 листопада,
старшокласниці Мар'яна Міськів та Аня Мицько провели для молодших школярів  майстер-клас "Оберіг майдану": виготовлення синьо-жовтих браслетів, які були символом- оберегом чи не кожного, хто був на Революції Гідності. Крім того,  з учнями були проведені тематичні бесіди про поняття "свободи" та "гідності".


Більше фото тут ...​​​

Веселими патріотично-музичними перервами, тематичними  малюнками, листівками та щирими словами вдячності дякували ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ учні школи! Нехай кожні захисник і захисниця знають і пам'ятають, що  Україна їм щиро вдячна!

Більше фото тут ...