Назва теми
Переглядів
Відповідей
Останній
З 17.05-21.05 у нас проходив Тиждень початкової школи. Кожен день тижня мав свою тематику та був присвячений певному кольору. Уроки, конкурси, квести, змагання, вікторини, екскурсії, зустрічі з цікавими людьми... Тиждень був насиченим та неймовірно цікавим. День природознавства та ЯДС. Зелений день.
Більше тут ...

Цими вихідними, ансамбль "Оазис" , керівники Ольга Полюга та Заслужений діяч естрадного мистецтва України Юрій Полюга,  став переможцем на XIV Всеукраїнському фестивалі  "Кришталевий Трускавець - 2021" і отримав найвищу нагороду - Гран Прі.

Відео тут ...​​​
Цікаво, весело і змістовно пройшов День Вишиванки у СЗШ 36: ТВГ " День Вишиванки єднає", "Укротека" (запальна українська музика. Музичні перерви.), Виставка дитячих малюнків " Моя вишивана Україна".
Більше тут ...​​​
Учні СЗШ 36 стали учасниками проєкту «Успішна кар’єра». За ініціативи Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації і центру зайнятості .Учасники працювали он-лайн ,мали цікаву комунікацію щодо реалізації здібностей учнівської молоді .
Цікаво та пізнавально пройшов сьогоднішній день для учнів 3 - в класу ( класний керівник Яковенко Тетяна Володимирівна). На уроках ЯДС учні досліджували нервову систему людини. Виготовили оригінальний капелюх та дізналися будову головного мозку. Тренували увагу та пам'ять .
Більше тут ...