Назва теми
Переглядів
Відповідей
Останній
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України , виховання учнівської молоді в дусі військових традицій українського народу, 23 л р-нютого 2021р. учні 10-х класів взяли участь у проведенні " Уроків мужності" до Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.
21 лютого весь світ відзначав День рідної мови. Не залишилися осторонь й учні 3- в класу під керівництвом Яковенко Тетяни Володимирівни. Цікаво та змістовно пройшов для них сьогоднішній день, який був присвячений цьому святу. Протягом дня учні поглиблювали свої знання про витоки писемності та розвиток української мови. Доторкнулися до духовних джерел рідного народу, вивчаючи прислів'я та приказки про мову. Переглянули мультфільм " Казка про рідну мову" та відео "Цікаві факти про українську мову". Демонстрували свої знання під час мовної вікторини.
Вивчаймо, бережімо, шануймо рідну мову!
Восьмикласники одержали завдання прорекламувати свій улюблений фільм ,а наші найменші  дітки показали свої улюблені іграшки,адже під час карантину у них було більше часу,щоб зайнятись своїми улюбленими справами

З   8 .02по 12.02 у нашій школі традиційно проходив тиждень іноземної мови.Цьогоріч ми приурочили його до світового локдауну.
Учні школи одержали завдання показати,як боряться у різних країнах з COVID 19: