Увага!!!

Щовівторка та щочетверга відбуваються вебінари на YouTube-каналі:https://www.youtube.com/channel/
UCjONhFl10EssBhdWjtMczSg
Соціально - психологічна служба СЗШ 36
м. Львова проводить загальну просвітницьку, профілактичну та консультаційну роботу з учнями, батьками та вчителями з допомогою платформи Googl Classroom.  Долучайтесь до онлайн спілкування за вказаними кодами. Будемо разом!
Дистанційне навчання !!!

До уваги учнів та батьків!

З метою виконання навчальних програм на період карантину школа переходить на дистанційне навчання.

Вчителі-предметники організовують навчальне спілкування з учнями через

Viber, Skype, Telegram,  електронну пошту та інші засоби зв’язку.

Впродовж терміну призупинення навчання оцінювання буде здійснюватися з подальшим виставленням оцінок у класний журнал.

Просимо Вашого сприяння у досягненні результатів у навчанні.

Дирекція