Назва теми
Переглядів
Відповідей
Останній

Тематична виставка учнівських робіт та креативне оформлення шкільного вестибюлю (керівник: вч. мистецтва Політовська Н.Я.) приємно радує око кожного, хто навчається у нашому закладі

Більше фото тут...​​​

Переддень святого Миколая пройшов по-справжньому казково. Малеча отримала святкові подаруночки і зустрілася із самим Чудотворцем та його помічниками. Дякуємо учнівському самоврядуванню, всім школярам та їх батькам, які долучилися до щорічної учнівської акції милосердя "Миколай завітав і до Тебе" . За театралізоване дійство - старшокласникам та вч. Сироїшко Л.І.
Більше фото тут...​​​

Ось такі новорічні чобітки, наповнені листами, браслетами, малюнками, солодощами та дитячою вдячністю, уже традиційно поїхали у зону АТО, до наших солдатів (кер. благ. акції вч. труд. навчання Кудлик М.Р.).


Більше фото тут...​​​

У школі з 1 по 10 грудня проходить Тиждень правових знань і психолого-педагогічного супроводу. Цікаві та змістовні заняття пропонуємо учням, педагогам та батькам.
Для батьків організовуємо онлайн-лекторій « Кібербезпека. Що робити,коли дитина постраждала від дій у цифровому просторі» та «Захист дітей від сексуального насильства»

Більше відео тут ...

Більше відео тут ...

Більше відео тут ...
ПАМ'ЯТАЄМО! МИ СИЛЬНІ!

Школа вкотре відзначила трагічну річницю пам'яті  жертв Голодомору. Учні початкових класів взяли участь у виставці  малюнків " Хліб - усьому  голова". А старшокласники створили тематичне відеозвернення  "Не забудь запалити свічку!"
Закликаємо всіх 28 листопада о 16 год. згадати  хвилиною мовчання невинно замордованих голодом людей!

💙💛

Більше фото тут ...​​​
Більше фото тут ...​​​

До Дня Гідності та Свободи, 21 листопада,
старшокласниці Мар'яна Міськів та Аня Мицько провели для молодших школярів  майстер-клас "Оберіг майдану": виготовлення синьо-жовтих браслетів, які були символом- оберегом чи не кожного, хто був на Революції Гідності. Крім того,  з учнями були проведені тематичні бесіди про поняття "свободи" та "гідності".


Більше фото тут ...​​​