» » 85-ТА РІЧНИЦЯ ГОЛОДОМОРУ 32-33 РР

85-ТА РІЧНИЦЯ ГОЛОДОМОРУ 32-33 РР

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра.
Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати й пам’ятати про них. Тому, напередодні 85-ї річниці Голодомору, школярі 5-А класу (кер. Кіт В.М.) тематичним заходом ще раз нагадали присутнім про страшні, голодні та холодні роки голоду. Учні читали вірші, зачитували спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролик Українського інституту національної пам’яті «Голодний дух», вшанували пам'ять голодом замордованих хвилиною мовчання та скорботною піснею. А 23 листопада разом із рідними рівно о 16-й годині приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».

Більше фото тут ...