» » ЦІКАВИЙ ТА КОРИСНИЙ УРОК.

ЦІКАВИЙ ТА КОРИСНИЙ УРОК.

15 жовтня, на прохання батькі, в 2-А клас нашої школи завітала сертифікований інструктор Курсів першої допомоги САВ Олена Горчак.Вона навчала дітей як подбати про власну безпеку, покликати на допомогу, викликати швидку, діяти при втраті свідомості, виявляти та допомагати при інсульті та інфаркті, надати допомогу при кровотечах і травмах, опіках і обмороженнях та інших невідкладних станах, у яких дитина може допомогти.Під її керівництвом учні робили серцево-легеневу реанімацію, переводили непритомну людину у стабільне бокове положення, побачили роботу напівавтоматичного дефібрилятора, запам’ятали прийоми першої допомоги при кровотечі та удавленні.Світова статистика показує, що діти дуже часто рятують дорослих. Тому такі навички можуть комусь врятувати життя.
Більше фото тут ...​​​скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно